דף הבית
A A RSS
תיבת חיפוש
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
תמונות
كلمة رئيس البلدية
ديوان رئيس البلدية
مدير عام البلدية
قسم القوى العاملة
تربية وتعليم
الثقافه والشبيبه
الصحه والتفتيش
المحاسبه والماليه
الهندسه والبناء
الخدمات الاجتماعيه
محاضر جلسات
معلومات للجمهور
لجنة التنظيم والبناء المحلية
مناقصات
مشاريع

مدير عام البلدية

مديرعام البلدية السيد سامي تلاوي
    هاتف:097992590
    البريد الكتروني:  samitelawi@gmail.com

 

דבר מנכ"ל העירייה

הרבה אנשים שואלים אותי למה הגעתי לטייבה?
ואני עונה בתשובה פשוטה: מכיוון שאני מאמין שמגיע לתושבים איכות חיים. מגיע להם לקום בבוקר ולדעת שמערכות החינוך ,התחבורה, הרווחה וכל שאר מחלקות העירייה מתפקדות כמו שצריך. מגיעה להם מדרכה ליד הבית, כביש ברמה גבוהה, תאורה, בית ספר וכל השירותים שכל אחד מאיתנו רוצה .

המשימה שלנו בטייבה כפולה: להפוך את טייבה לעיר שנעים לחיות בה ולייצב את מצבה הפיננסי של העירייה ומבלי עזרתם של תושבי טייבה משימה זו תהיה קשה שבעתיים. אנו רוצים

להציב בטייבה סטנדרטים של יישוב קהילתי, אם זה בפעילויות המתנ"ס, בגנים או בתשתיות. יחד , נהפוך את טייבה למקום המהווה מוקד לקנאתם לא רק של ישובים ערבים אחרים אלא גם של לא מעט יישובים יהודים. אך עם זאת צריך לזכור שגם כשעושים דברים גדולים אסור לשכוח את בני האדם שחיים ביישוב ולכן דלתות העירייה תמיד פתוחים עבור כל תושב.

באתר האינטרנט של העירייה תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם, בין אם אתם תושבים, מבקרים, אנשי עסקים או "עוברי אורח" המתעניינים בטייבה .  

אתם יכולים באמצעות האתר העירוני לקבל שירותים מגוונים, למלא טפסים, לפנות למוקד העירוני ולבעלי תפקידים, למצוא טלפונים ושעות קבלת קהל של מחלקות ויחידות העירייה, לברר כיצד מבצעים פעולות שונות, מהם התפקידים ה'דרושים' בעירייה ואם המידע שאליו ברצונכם להגיע אינו קיים באתר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או באמצעות 'צור קשר' ובעלי התפקידים במועצה ישמחו לסייע לכם.

יחד נחזיר את טייבה למקומה הטבעי, עיר מובילה בחברה הערבית.

 

בברכה

סאמי תלאוי

מנכ"ל העירייה

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.